Астропортрет — Путин В.В.

0
337

Зовнішність. Зріст низький, але тіло спортивне. Волосся світле і спалене. Великі залисини. Погляд в цілому скритний, боїться, щоб не дізнались думку. Цілоспрямований, схильний до театральщини, помпезності. Достатньо побачити урочистості з його присутністю.
Асцендент можна було б поставити в Скорпіон. Непрямий погляд, напруженість у висловлюваннях. Але такий Асцендент дає густу рослинність на голові. Значить, не Скорпіон, але риси ці залишаються.

Цим якостям відповідає Плутон на Асц. в Леві. Помпезні урочистості, скрите вихваляння і показуха на екрані, скритий погляд, впертість і послідовність. Існує думка, що Плутон дає сміливість. Мстивість, волю і впертість — це так, але не сміливість. Янукович — приклад. Злобний боягуз. Плутон додає Скорпіонні якості, а, значить, і скритність. Такі люди завжди сканують опонента перед тим як заводити зв’язки. Ось чому багато астрологів ставили помилково Асц в Скорпіон. Плутон також не любить об’єктивність і додає велику тягу до грошей, яку ретельно скриває.
Подальша ректифікація підтвердила це припущення. Народився він 7 жовтня 1952 в Ленінграді в 2 г. 7 хв. Ліліт на Асц. додає індивідууму сильні лідерські якості і фанатизм. Таку людину важко зупинити.

По стихіям переважає повітря, причому суттєво. Це інтелект, контактність, швидка реакція на події. Але це додає також і нервозність характера. Перевага кардинального хреста говорить про те, що індивідуум схильний міняти усіх навколо, але не себе. Фіксований хрест майже досягає кардинального, а тому додає впертість і непоступливість. Такій людині важко змінювати свою точку зору.
По фігурам Джонса — це локомотив. Такі люди йдуть напролом, не зважаючи на перешкоди. Тим більше, що дорифорій — Плутон. А це тиск, воля, мстивість і боротьба. А вознічий — Сатурн. Такі люди беруть на себе велику відповідальність. Вони працелюбні.

В 10 Домі перебувають Юпітер і Місяць, що дає сприятливі умови для зростання статусу. Причому, більше політичні, ніж чиновницькі. Сильні амбіції. Але Юпітер в Тельці, що додає індивідууму практичність в його пасионарності. Така людина готова йти вабанк заради соціуму, але обов’язково вимагає вигоду для себе. Юпітер в Тельці дає гроші, але тау-квадрат від вузлів і квадрат від Плутона дають великі витрати і бажання багато обіцяти, ніж виконувати. Планування може бути помилковим, але витягає секстиль до Урану, який дає осяяння. Це аспект мілліонерів або заможніх людей. Місяць в Тельці, в 10 Домі, в квадраті до Плутону, забезпечує популярність, людину, яка піднімається тільки на великі справи і підсвідому практичність з імпульсивним характером, яка не любить, коли хтось втручається в його справи, особливо сімейні. Це все скривається.

Але Сонце в Терезах в з’єднанні з Сатурном. Індивідуум сильно залежив від старших, особливо батька, не любить дисципліну, хоча й проробляє себе в цьому. Сонце в Терезах дає невпевненість в нових справах. Складно зробити перший крок, якщо немає на когось опертися. Індивідуум залежить від партнерів і компаньонів. Правда, Плутон додає рішучості. А от Меркурій в з’єднанні з Нептуном і точним секстилем до Плутона дає унікальну інтуіцію і прозорливість у справах. З’єднання з Сатурном додає Меркурію логічність і пракцитизм. І весь цей стеліум в 3-му Домі, що дає бажання вчитися весь час. Квадрат Урана до Меркурія і Нептуна дає схильність до революційних перетворень насильницьким методом, а також інтерес до окультних наук, особливо до астрології. Це, так званий, вульгарний революціонер, який нічим не гнушається для досягнення мети. Уран в 11-му Домі дає друзів, які часто і швидко міняються на інших.

Марс в Стрільці дає прагнення до військових парадів, борця за ідеали, який хоче виправити світ по своєму розумінні. Філософські погляди споріднені з філософією Ніцше, де пропагується право сильного. Секстиль до Меркурія і Нептуна дає людину дії, а трин до Плутона — сильну волю і впертість при реалізації своїх планів з використанням окультних сил. Це і швидка регенерація. Схильність до непоступливості, беспощадності і садизму в момент боротьби. А 5-й Дім дає погоню за сексом і задоволеннями. Це ігрок і спортсмен. Хірон тут дасть дітей вундеркідів.

Дсц у Водолії, а це закладене розлучення. Венера в Скорпіоні і в 4-му Домі дасть сексуальну натуру, ревниву і з претензією на кохання. Інтимні ст0сунки скриваються, бажання домінувати. А 4-й Дім дасть властника в сім’ї, який всім керує і за все відповідає. Як правило, в домі живуть тварини.
Сонце попало на зірку Альгораб, а це приносить нещастя. Демоничне підселення не дає в повній мірі спрацювати цій зірці, але смерть індивідуума буде важкою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь