Натальна карта Ющенко А.В.

0
1501

Опублікування цієї статті  спонукало ствердження Костянтином Дараганом того, що асцендент  в карті Ющенко в Першому Домі і ,мабуть, в Рибах, а Ліліт  в 7 Домі дає зраду партнерів , зраду самого індивідуума й до того ще й це вказує на асцендент Тимошенко, як головній зрадниці Ющенка.  Повний абсурд кавалерійської атаки  Кості. Дарагана.  Цю думку також висловив і покійний Андрій Поправко. Спробуємо розібратися в цій колізії.

Те, що Дараган з захватом і з радістю «розібрався» з Ющенко, як з політичним опонентом, не робить честі амбіційному астрологу. Астролог повинен бути об`активним, до того ж компетентним, як в астрології, так і в темі, яку він коментує. Щоб стверджувати про свої припущення, повиннен бути проведений ретельний аналіз карти і в першу чергу Асцендента, ректифікація, аналіз солярів і, аж потім транзитів. Нічого такого, крім транзитів і деяких управителів, не було зроблено. Адже відомо, що в астрології буває багато співпадав і суб`єктивних підтасовок. 

Так от, ствердження Дарагана про те, що Сонце в карті Ющенка в 1 Домі, не відповідає дійсності. Всім відомо, що Сонце в 1 Домі дає лідерські якості індивідууму. А у боязливого, невпевненому в собі і скритого Ющенка цих якостей просто не існує. Значить , швидше за все, Сонце десь в 12 Домі. Бо так багато говорити про духовність і ховатися від інших люблять люди.з Сонцем не тільки в Рибах, а здебільшого в 12 Домі.

 Ну, можна стверджувати, що раз жінка Катерина —  Діва, то Дсц в Діві. Але відомо, що друга дружина, та й часто перша, не даються по Десцинденту.  50 : 50.  Але зовнішній аналіз голови Ющенка показує, що його голова нагадує грушу  з гострим кутом вниз. А це вже  Овен. Саму масу тіла і зріст дали Риби, куди попало Сонце. До того ж Асц в Овні не завжди дає «гарячу» натуру. Він швидко загоряється в швидко згорає, а з суттєвою перевагою в карті водної стихії Овен взагалі не може домінувати.

Аргументація  ретроградного Меркурія  в 1 Домі в квадраті до вигнаного Юпітера, що дають індивідууму бажання нести ахінею, ну, просто абсурд  автора статті. Та ретроградний Меркурій дає тільки затримку усвідомлення того, що він хоче сказати і не більше! Такий Меркурій заставляє індивідуума заглянути в глибину проблеми і порівняти з тим, що накопичилося з минулої реінкарнації. Я бачив багато розумних людей і досить відомих з ретроградним Меркурієм. Але, чомусь, аналітик не звернув увагу на трин  Меркурія до Урану, що дає бажання по-новому дивитися на проблеми.  Що це, неуважність, чи помилка, можливо, свідома? Так от, вітіювату мову з неясною структурою побудови доповіді, дає  Меркурій в Рибах, що посилюється і Сонцем з тим же знаком! Це елементарно! А квадрат до Юпітера додає елементи зверхності, нереальності в помислах,  бажання похвалитися.

Так от, ректифікація показала, що Асц, по моїм дослідженням, попав в Овен. 23.02.1954 р. , 9г.05 хв. GMT=3. Сонце, Меркурій і Венера в 12 Домі дають скритну, боягузливу і замкнуту людину, що підтверджується його поведінкою. Це я можу сам підтвердити, бо коли 1998 році перед черговими виборами в Президенти, я запропонував одному з своїх друзів голові банку зібрати голів банків і висунути Ющенка  кандидатом в Президенти. Ті згодилися переговорити з Ющенко і зібралися у нього в кабінеті. Але Ющенко так перелякався, що вигнав усіх банкирів  з кабінету. «Та вони вб`ють всю мою родину» — верещав він. На цьому все і закінчилося. Тоді ще не було інтернета і я не міг побачити карту Ющенка, бо ніколи б не запропонував його висувати.

Куспід 10 дому попав в Козеріг, що дає кар`єрські амбіції, а от управитель його – Сатурн,  попав в 7 Дім. Тобто індивідуум вирішував кар`єрські  питання через шлюб. І це дійсно так.  Головою нацбанку він став дякуючи Вадиму Гетьману, який був хрещеним батьком першої дружини  Дякуючи підтримці другої партнерші, за якою стояла Америка і масонська ложа, він став Президентом України. Ясно, що без впливових людей і порожнього 10 Дому, ця досить примітивна людина не змогла б вийти на такі висоти.

 Що стосується Ліліт в 7 Домі,  то по словам Дарагана  ця точка дала зраду партнерів і зраду самого Ющенка.  Ну, чисто Глобовські фантазії! Та Ліліт  тут вказує на необхідність духовного підходу до партнерства і розчарування через нехтування цих правил. До того ж, карта вказує, що йому не можна судити та оговорювати інших людей, давати неправдиві показання, до того ж зневажати партнерів в цілому. А цього Ющенку не бракує. І те, що він дурив навіть друзів, підтверджує Хірон в 11 Домі. Сам Хірон в 11 Домі дає індивідууму неординарних і кмітливих друзів, але поразка означає, що він не до оцінює їх.

Місяць в Скорпіоні дає не об`єктивну людину, егоїстичну, надзвичайно меркантильну і злопам`ятну.  Додає він також скритність, ревнощі до більш успішних і мстивість. Це і бажання підім`яти усіх під себе. Сатурн в Скорпіоні посилює ці якості. І все це в 7 Домі. А управитель його – Венера, попала в 12 Дім. Хочеться духовного партнера, до того ж не проти скочити в гречку, як кажуть, для віддушини.

Уран в 4 Домі, попадаючи в Рак, дає  демократичність в сім`ї, ранній виїзд з дому і часта зміна місця проживання. До того ж, Рак дав нове бачення історії і традиції свого роду і народу. Управитель 4-го Дому попав в 7-й. Сімейні стосунки вирішуються через партнерство.

Поражений Марс від Сонця і Венери в Стрільці і 8 Домі демонструє боротьбу за мораль, тільки, нажаль, сам не дотримується, а 8 Дім дав жадобу до чужих грошей, в тому числі і банківських. Скільки Ющенко привласнив чужих грошей покаже історія.

А що стосується транзитного Урана, який у 2004 році з`єднався з Сонцем і, «можливо», з Асц, як вказує Дараган,  дало отруєння, то це зовсім інший показник і на обличчя це не діє, а тим більше отруєння. Цей Уран дав рішучий поворот в житті індивідуума і розірвав його зв`язки з минулим. А соляр на 2004 рік показав хірургічне втручання і небезпеку Хірон у 8 Домі. Поражений Марс з Ліліт в 12 Домі дав лікарню і таємних ворогів. Це було не отруєння, а введення стовбурових клітин для омолодження. Але спрацював Чорний Місяць, який дав енергетичний удар ззовні. Пороблено, як кажуть в народі. А, можливо, Всевишній показав хто такий Ющенко.  Куспід 8 солярного Дому потрапив в Козеріг. Ось вам удар по кістковому мозку. Управитель його – в 1 солярний Дім. Ось вам і обличчя.

А гармонійні Сонце, Уран і Меркурій в 10 Домі 2004 р. дали шанс на підвищення соціального статусу – Президентство.

Так що треба не про політику говорити, а елементарно піднімати професійний рівень астролога.

 

Московченко В.М.

Предыдущая статьяЮлия Тимошенко
Следующая статьяОлег Тягныбок
Профессиональные консультации астролога на тему здоровья, счастья, успеха, взаимоотношений в семье и в бизнесе. Астрологический прогноз - астролог проанализирует Вашу натальную карту, расскажет что заложено в Вашей дате рождения и какие шаги можно предпринять, чтобы изменить себя!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь