# Kwadratura Wenus

Source: https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/
Language: pl

Квадрат Венера

10 publikacji

![Astro Way Logo](https://astroway.info/wp-content/uploads/2026/03/astro-way-logo-484x384.png)

Przez[Лілія AstroWay](https://astroway.info/author/astroway/)

03.08.2015

## [Kwadratura Wenus - Rahu](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera-rakhu/)

- [Kwadrat](https://astroway.info/pl/aspekt-kvadrat/)
- [Aspekty](https://astroway.info/pl/directory/aspekty/)
- [Przewodnik astrologiczny](https://astroway.info/pl/directory/)
- [Kwadratura Wenus](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/)
- [Aspekty horoskopu urodzeniowego](https://astroway.info/pl/natalnye-aspekty-goroskopa/)

![Astro Way Logo](https://astroway.info/wp-content/uploads/2026/03/astro-way-logo-484x384.png)

Przez[Лілія AstroWay](https://astroway.info/author/astroway/)

03.08.2015

## [Kwadratura Wenus - Chiron](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera-khiron/)

- [Kwadrat](https://astroway.info/pl/aspekt-kvadrat/)
- [Aspekty](https://astroway.info/pl/directory/aspekty/)
- [Przewodnik astrologiczny](https://astroway.info/pl/directory/)
- [Kwadratura Wenus](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/)
- [Aspekty horoskopu urodzeniowego](https://astroway.info/pl/natalnye-aspekty-goroskopa/)

![Astro Way Logo](https://astroway.info/wp-content/uploads/2026/03/astro-way-logo-484x384.png)

Przez[Лілія AstroWay](https://astroway.info/author/astroway/)

03.08.2015

## [Kwadratura Wenus - ASC](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera-asc/)

- [Kwadrat](https://astroway.info/pl/aspekt-kvadrat/)
- [Aspekty](https://astroway.info/pl/directory/aspekty/)
- [Przewodnik astrologiczny](https://astroway.info/pl/directory/)
- [Kwadratura Wenus](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/)
- [Aspekty horoskopu urodzeniowego](https://astroway.info/pl/natalnye-aspekty-goroskopa/)

![Astro Way Logo](https://astroway.info/wp-content/uploads/2026/03/astro-way-logo-484x384.png)

Przez[Лілія AstroWay](https://astroway.info/author/astroway/)

03.08.2015

## [Kwadratura Wenus - MC](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera-mc/)

- [Kwadrat](https://astroway.info/pl/aspekt-kvadrat/)
- [Aspekty](https://astroway.info/pl/directory/aspekty/)
- [Przewodnik astrologiczny](https://astroway.info/pl/directory/)
- [Kwadratura Wenus](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/)
- [Aspekty horoskopu urodzeniowego](https://astroway.info/pl/natalnye-aspekty-goroskopa/)

![Astro Way Logo](https://astroway.info/wp-content/uploads/2026/03/astro-way-logo-484x384.png)

Przez[Лілія AstroWay](https://astroway.info/author/astroway/)

03.08.2015

## [Kwadratura Wenus - Uran](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera-uran/)

- [Kwadrat](https://astroway.info/pl/aspekt-kvadrat/)
- [Aspekty](https://astroway.info/pl/directory/aspekty/)
- [Przewodnik astrologiczny](https://astroway.info/pl/directory/)
- [Kwadratura Wenus](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/)
- [Aspekty horoskopu urodzeniowego](https://astroway.info/pl/natalnye-aspekty-goroskopa/)

![Astro Way Logo](https://astroway.info/wp-content/uploads/2026/03/astro-way-logo-484x384.png)

Przez[Лілія AstroWay](https://astroway.info/author/astroway/)

03.08.2015

## [Kwadratura Wenus - Neptun](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera-neptun/)

- [Kwadrat](https://astroway.info/pl/aspekt-kvadrat/)
- [Aspekty](https://astroway.info/pl/directory/aspekty/)
- [Przewodnik astrologiczny](https://astroway.info/pl/directory/)
- [Kwadratura Wenus](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/)
- [Aspekty horoskopu urodzeniowego](https://astroway.info/pl/natalnye-aspekty-goroskopa/)

![Astro Way Logo](https://astroway.info/wp-content/uploads/2026/03/astro-way-logo-484x384.png)

Przez[Лілія AstroWay](https://astroway.info/author/astroway/)

03.08.2015

## [Kwadratura Wenus - Pluton](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera-pluton/)

- [Kwadrat](https://astroway.info/pl/aspekt-kvadrat/)
- [Aspekty](https://astroway.info/pl/directory/aspekty/)
- [Przewodnik astrologiczny](https://astroway.info/pl/directory/)
- [Kwadratura Wenus](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/)
- [Aspekty horoskopu urodzeniowego](https://astroway.info/pl/natalnye-aspekty-goroskopa/)

![Astro Way Logo](https://astroway.info/wp-content/uploads/2026/03/astro-way-logo-484x384.png)

Przez[Лілія AstroWay](https://astroway.info/author/astroway/)

03.08.2015

## [Kwadratura Wenus - Jowisz](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera-yupiter/)

- [Kwadrat](https://astroway.info/pl/aspekt-kvadrat/)
- [Aspekty](https://astroway.info/pl/directory/aspekty/)
- [Przewodnik astrologiczny](https://astroway.info/pl/directory/)
- [Kwadratura Wenus](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/)
- [Aspekty horoskopu urodzeniowego](https://astroway.info/pl/natalnye-aspekty-goroskopa/)

![Astro Way Logo](https://astroway.info/wp-content/uploads/2026/03/astro-way-logo-484x384.png)

Przez[Лілія AstroWay](https://astroway.info/author/astroway/)

03.08.2015

## [Kwadratura Wenus - Saturn](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera-saturn/)

- [Kwadrat](https://astroway.info/pl/aspekt-kvadrat/)
- [Aspekty](https://astroway.info/pl/directory/aspekty/)
- [Przewodnik astrologiczny](https://astroway.info/pl/directory/)
- [Kwadratura Wenus](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/)
- [Aspekty horoskopu urodzeniowego](https://astroway.info/pl/natalnye-aspekty-goroskopa/)

![Astro Way Logo](https://astroway.info/wp-content/uploads/2026/03/astro-way-logo-484x384.png)

Przez[Лілія AstroWay](https://astroway.info/author/astroway/)

03.08.2015

## [Kwadratura Wenus - Mars](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera-mars/)

- [Kwadrat](https://astroway.info/pl/aspekt-kvadrat/)
- [Aspekty](https://astroway.info/pl/directory/aspekty/)
- [Przewodnik astrologiczny](https://astroway.info/pl/directory/)
- [Kwadratura Wenus](https://astroway.info/pl/kvadrat-venera/)
- [Aspekty horoskopu urodzeniowego](https://astroway.info/pl/natalnye-aspekty-goroskopa/)
